Офіційний дистриб'ютор SECOP в Україні.
(050) 307-16-19
(0542) 25-20-02
м. Суми, вул. Привокзальна 25

Герметичні компресори

Герметичні компресори Secop представлені широким модельним рядом, завдяки чому практично для будь-якого завдання можна підібрати компресор з необхідними технічними характеристиками. Серія герметичних поршневих компресорів Secop – це потужний вміст у невеликій упаковці. Компактна конструкція, ефективні двигуни та низьке енергоспоживання є основними функціями цих герметичних компресорів. Перейти до інтернет-магазину партнерів

Купити герметичні компресори Secop в Україні

Оригінальні компресори Secop завжди в наявності на складі у м. Суми та м. Київ.
Доставка по Україні.
Телефонуйте (050) 307-16-19
Замовити дзвінок

  Ваш телефон (обязательно)

  Сообщение

  captcha

  Купити оригінальні герметичні компресори Secop (Секоп) у Сумах з доставкою по Україні можна у офіційного дистриб’ютера – ТОВ «Енержиколд».

  Герметичні компресори постійного струму на дві напруги

  Герметичні холодильні компресори для постійних напруг змінного струму від 115 до 240 В представлені серією P/D/T/N/F/S/G та KAPPA та DELTA. Ці компресори призначені для побутових чи напівпромислових застосувань. Герметичні поршневі компресори даних серій призначені для холодильних систем з використанням холодоагентів R600a (ізобутан), R290 (пропан), R134a, R404A/R507 та R407C.

  Герметичні компресори Secop із частотним регулюванням для змінної напруги

  Електродвигуни змінного струму із змінним ходом Secop контролюються електронним способом. Робота з повним навантаженням надзвичайно рідкісна у більшості програм охолодження, обмежена кількома днями на рік. Саме тому Secop будує управління змінною швидкістю в DLV/NLV/SLV та XV-Series. Ця унікальна технологія дозволяє автоматично адаптуватись до ваших фактичних вимог. Компресор працює на низькій швидкості більшу частину часу, мінімізуючи споживання енергії. Крім того, ефективність системи значно покращується завдяки зменшенню втрат при передачі меншого тепла через випарник та конденсатор. Загалом можна отримати значну економію енергії. Герметичні компресори Secop із частотним регулюванням призначені для холодильних систем з використанням холодоагентів R600a (ізобутан) та R290 (пропан).

  Герметичні компресори Secop із регульованою швидкістю постійного струму

  Програмована компресорна система з безступінчастим зрідженим двигуном Secop (з батарейним живленням) призначена для використання в мобільних і стаціонарних установках, наприклад, в портативних холодильних камерах, човнах, караванах, вантажівках, мікроавтобусах, автобусах та акумуляторних батареях, для охолодження житла. Через низьке енергоспоживання та можливість широкого діапазону напруги живлення компресори також підходять для стаціонарних застосувань, що живляться фотоелектричними сонячними батареями або паливними елементами. Компресори з постійним струмом DC-DC призначені для підключення до 12-24 В постійного струму і 48 В постійного струму і для холодоагентів R600a (ізобутан) та R290 (пропан), R134a, R404A/R507 та підготовлений для R1234yf.

  герметичні компресори

  Технічні характеристики:

  Герметичні компресори Secop