Офіційний дистриб'ютор SECOP в Україні.
(050) 307-16-19
(0542) 25-20-02
м. Суми, вул. Привокзальна 25

Комерційна серія

Компанія ТОВ “Енержиколд” пропонує вам надійні компресори від компанії Secop для комерційного застосування в холодильних та морозильних установках.

Всі компресори для комерційного застосування характеризуються високою енергоефективністю, мінімальним впливом на навколишнє середовище та орієнтовані на озонобезпечні холодоагенти.

Одна з відмінних якостей компресорів Secop для комерційного застосування – використання технології частотного регулювання.

У порівнянні з компресорами з фіксованою швидкістю технологія від Secop може заощадити до 40{8b01c268cafbf34e4e4bf654f7fc492e1e88a479e8ab81fbb995657095ee8fe2} енерговитрат на ринку напівпромислових комерційних холодильних установок.

Перейти до інтернет-магазину партнерів

Спеціалізовані компресори Secop, призначені для легких комерційних холодильних установок, мають не лише низьке споживання енергії для оптимізації експлуатаційних витрат. Вони також дуже компактні та забезпечують хороші акустичні характеристики, щоб забезпечити найкращу зручність для кінцевого користувача.

Інші функції та переваги включають:

  • Широкий діапазон випаровування для покращення можливостей виштовхування
  • Ефективне охолодження двигуна
  • Міцна конструкція для надійної роботи

Індивідуальні рішення EnergyCold забезпечують оптимізовані характеристики.

Постійна відданість Secop новим інтелектуальним рішенням для легких комерційних холодильних установок протягом багатьох років перетворюється на тісні партнерські відносини з постачальниками та клієнтами по всьому світу.

Нашими трьома основними областями застосування компресорів для легких комерційних холодильних установок є:

  • скляні дверні мерчандайзери;
  • нержавіюча сталь;
  • холодильні та морозильні шафи для роздрібної торгівлі продуктами харчування.

Компрессоры от Secop – это надежные и экономичные решения для рынка легких коммерческих холодильников.