Офіційний дистриб'ютор SECOP в Україні.
(050) 307-16-19
(0542) 25-20-02
м. Суми, вул. Привокзальна 25

Навчання в Akademie International за програмою GIZ (м. Гамбург)

навчання у Німеччині сертифікатМета компанії EnergyCold LTD – надання якісних послуг із постачання, монтажу та обслуговування промислового холодильного обладнання на ринку України.

Щоб бути лідером у цій галузі, фахівці компанії постійно проходять підвищення кваліфікації, стежать за новинками та інноваціями на ринку холодильного обладнання, вентиляції та кондиціювання в Україні та за кордоном.

2018 не став винятком. З 09.04.18 по 04.05.18 директор компанії ТОВ «ЕНЕРЖИКОЛД» Бородін Роман пройшов навчання в Akademie International за програмою GIZ (Гамбург, Німеччина), орієнтоване на керівників та топ-менеджерів компаній з інших країн.

Ця програма навчання стала можливою в рамках співробітництва МОН України, Міністерства Фінансів Німеччини та Гамбурзького інституту професійної освіти.

В рамках програми команда з 23 українських фахівців відвідала безліч закладів та підприємств Німеччини:

– Установа професійної підготовки у сфері будівництва – Державний освітній центр професійної освіти.

Керівник центру Енс Тідеманн та його колеги показали українським гостям специфіку процесу навчання у цьому закладі, провели екскурсії навчально-виробничими приміщеннями та лабораторіями.

– Завод комерційних автомобілів Volkswagen Commercial Vehicles в Ганновері, на якому зараз збирають автомобілі Volkswagen Amarok і Volkswagen Transporter 6.

– Морський порт Гамбурга, який є найбільшим портом Німеччини та другим за розміром у Європі після Роттердама.

– Ганноверську промислову виставку-ярмарок (Hannover Messe). Найбільша світова виставка зазвичай налічує близько 6 тисяч експонатів і понад 200 000 відвідувачів, а багато відомих компаній і брендів поспішають представити свої новітні передові технології.

Ця програма навчання дуже добре себе зарекомендувала в Україні, і безумовно позитивно впливає на розвиток та професійне становлення наших підприємств.