Офіційний дистриб'ютор SECOP в Україні.
(050) 307-16-19
(0542) 25-20-02
м. Суми, вул. Привокзальна 25

Secop відзначає 10-річний ювілей бренду

secop-10-yearsУ 2020 році бренд Secop, який є одним із лідерів з виробництва холодильних компресорів у всьому світі, відзначив ювілей – 10 років та завершив процес реструктуризації компанії.

У групі працюють 1350 співробітників по всьому світу, виробничі підприємства знаходяться у Словаччині та Китаї, а також дослідницькі центри у Німеччині, Австрії, Словаччині, Китаї та США.

В даний час Secop – це експерт у галузі передових технологій герметичних компресорів та охолоджуючих рішень для комерційного холодильного обладнання.

Secop розробляємо високоефективні стаціонарні та мобільні рішення для охолодження для провідних світових виробників комерційного холодильного обладнання та є лідером, коли йдеться про герметичні компресори та електронні пристрої управління для холодильних систем.

Представники компанії зазначили, що в сегменті стаціонарного охолодження основними ринками Secop, як і раніше, залишаться роздрібна торгівля продуктами харчування, послуги громадського харчування, медицина та охорона здоров’я, комерційні морозильники або холодильники, охолоджувачі напоїв та інше спеціалізоване торговельне обладнання.

Також Secop зосередиться на розробці нових продуктів та рішень для медичного сегменту.