Офіційний дистриб'ютор SECOP в Україні.
(050) 307-16-19
(0542) 25-20-02
м. Суми, вул. Привокзальна 25

Виставка Chillventa 2018

chillventa 2018З 16 по 18 жовтня 2018 року в Нюрнберзі відбулася чергова виставка Chillventa, яка кожні два роки збирає величезну кількість фахівців холодильної індустрії з більш ніж 40 країн світу.

Співробітники компанії EnergуCold LTD також відвідали виставку Chillventa 2018, ознайомилися з новинками на ринку холодильного обладнання та інноваційними розробками провідних світових виробників.

На виставці також було представлено стенд компанії Nidec Global Appliance Compressors (раніше Secop і раніше відомий як Danfoss Compressors), офіційними дистриб’юторами в Україні яких є компанія EnergyCold.

Продукція Secop (Nidec), представлена на виставці, демонструвала відданість компанії енергоефективності, природним холодоагентам та електронній технології компресорів зі змінною швидкістю.

На стенді компанії було представлено продукцію для трьох основних сегментів ринку:

Так були представлені високопродуктивні компресори з частотним регулюванням продуктивності DLV, NLV та SLV з пропаном (R290). Новий NLV може працювати з використанням кількох напруг, що дозволяє застосовувати їх у глобальному масштабі. Привід із змінною швидкістю дозволяє налаштовувати охолоджувальну здатність на основі потреб та забезпечує високу ефективність навіть при частковому навантаженні. У порівнянні з компресорами з фіксованою швидкістю, компресори зі змінною швидкістю Nidec-Secop можуть досягти економії енергії до 40 відсотків.

Високошвидкісні компресори з високою ефективністю на R290 включають серії DLE, NLE та SCE. Для надійної роботи у складних умовах моделі DLE та NLE можуть працювати з подвійною частотою (50-60 Гц) у широкому діапазоні напруг та високій температурі навколишнього середовища.

Найкращими варіантами для побутових продуктів є компресори зі змінною швидкістю, які мають неперевершену ефективність, тиху роботу, компактні розміри, легкі і використовують природний холодоагент ізобутан (R600a). Вийшовши за встановлену лінію XV, Nidec представить нову інноваційну швидкість DELTA Variable Speed.

Також був представлений новий BD50K на сонячній батареї для мобільних холодильних установок, який пропонує підвищену продуктивність холодопродуктивності вихідного діапазону BD за допомогою природного холодоагенту R600a.

Відвідувачі Chillventa 2018 особисто змогли випробувати Підбір продуктів на стенді Nidec, який пропонував всі технічні характеристики будь-якої моделі, випущеної компанією.

А замовити сучасні високопродуктивні компресори Secop можна у нас – офіційних дистриб’юторів Secop, компанії Енержиколд.